lazer-tüp-lazer-kesim-makinesi-ayka-yerli-lazer-fabrikası-banner-

Lazer Kesim Makinesi Ne İşe Yarar ?

Paylaş

Lazer Kesim Makinesi Ne İşe Yarar ?

Lazer Kesim Makinesi Ne İşe Yarar ?

Lazer Kesim Ve Kazıma Makineleri

Lazer Kesim Makinesi Nedir ?
Ayka Lazer kesim ve markalama makineleri çeşitli materyalleri daha hızlı ve daha yüksek standartlarda hem kesim, hem de yüksek hassasiyetle kazıma yapabilmesi için özel olarak üretilmiştir.

Lazer makineleri genellikle 80w – 100W – 120W – 130Watt – 150 Watt – 170 Watt lazer tüp seçeneklerine sahiptir ve 12 ay garanti ve 8.000 saatlik tahmini lazer tüp ömrü ile sunulur…

Lazer kazıma – Lazer Kazıma Makinesi Nedir ?

Lazer kazıma kazıma makinesi, yüksek kazıma kalitesine sahip olacak şekilde optimize edilmiş bir lazerdir. Kazıma makineleri, kesme makinelerinin işleyebileceği aynı malzeme Üzerinde iyi bir lazer kesim sonucu verecektir, ancak daha düşük lazer gücü nedeniyle, aynı kalınlıktaki malzemeyi kesmeyeceklerdir. Ayka Lazer tarafından sunulan lazer kazıma ve kesme makineleri, genellikle 12 aylık sarf malzemesi garantisi kapsamında olan Watt lazer gücüne sahiptir. Tüm ayka lazer makineleri 12 ay makine garantisi ve sınırsız telefon/Destegi ile sizlerle buluşuyor

Yerli Lazer Kesim Makinesi Fabrikası Ayka Lazer Makine

Lazer Kesim Ve Kazıma Çözümleri

Lazer kesim ve Kazıma Sistemleri…
Lazer kesim ve kazıma makineleri, gravür endüstrisinde devrim yarattı. Bilgisayar rehberliği yardımıyla lazer teknolojisini kullanarak, çok çeşitli malzemeleri kazıyarak inanılmaz derecede hassas sonuçlar elde edebilirsiniz.

Lazer kazıma ve kesme makinelerinin büyük bir avantaj sağladıkları doğrudur. Tasarımları veya desenleri, hızlı prototipler veya üretim çalışmalarınızı üretmek için lazer kazıma makinenizin hafızasına kolayca yükleyebilir ve makinenizi çalıştırabilirsiniz. Makinenizdeki lazer teknolojisinin doğası gereği sağladığı hassassiyetten emin olabilirsiniz.

Ayka Lazer uzun yıllardır lazer tabanlı makineler üretmektedir ve Ayka Lazer tarafından üretilen lazer kazıma makineleri en popüler seçeneklerden birisidir. Ayka lazer kazıma makinelerinde, makinenizi satın alım aşamasından kuruluma, makinenizi satın aldıktan sonra 7/24 sınırsız destek sağlamaya kadar kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır.

CNC lazer kazıma ve kesme makinesini diğer kesme yöntemlerine göre seçmenin avantajları açıkça görülmektedir…

Ayka lazer kazıma makineleri, özel endüstriyel veya eğitim uygulamalarınız için özelleştirilebilir ve makinelerimiz çok çeşitli malzemeler için kolayca ayarlanabilir. Tek seferlik prototipler, küçük veya daha büyük üretim çalışmalarının tümü bir lazer makinesiyle kolayca karşılanır.

Kalite:

Ayka Lazer’in kesim makineleri, çok çeşitli malzemeleri yüksek doğruluk derecesinde kazıyarak her seferinde en iyi sonuçları garanti eder. Karmaşık veya sıkışık parçaların bile rahatlıkla üstesinden gelir.
Çalışma Hızı: Lazer Makineleri kazıma ve kesme işlemlerinde geleneksel tekniklerden daha hızlı olduğu için, daha fazla ürün ve artan üretim elde etmek daha iyi bir getiri sağlayacak ve sonuç olarak daha fazla kârlılık elde edeceksiniz!

Güvenli ve Temassız İşlem:

lazer kazıma temassız bir kesme işlemidir – malzemelerin sıkıştırılması veya ayarlanması gerekmez ve lazer makineleri operatörü asla hareketli parçalara maruz bırakmaz. Tüm Ayka Lazer makineleri tamamen test edilmiş, CE onaylıdır ve endüstri güvenlik standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir.

Kullanım kolaylığı:

Lazer kazıma konusunda uzman olmaya gerek yok, Ayka lazer kazıma makinelerinin kullanımı kolaydır. Tasarım yazılımı dosyası alındıktan ve lazer ayarları ayarlandıktan sonra, mikrodalga, lazer yazıcı veya CD çalar kullanmak kadar basit bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz
Ayka lazer kazıma makineleri, paranızın karşılığını mükemmel şekilde verir. Yüksek hassasiyet ile çalışması Ayka lazer makinelerini son derece çekici bir seçenek haline getirir.

Yorum bırakın